Trofiniada – Editia 2015

Crăciunul este prin excelenta momentul care vrem sa fim împreună. Vrem să fim alături de cei dragi, cei lângă care am petrecut cele mai frumoase momente în anul care se încheie. De cele mai multe ori asta înseamnă un Crăciun alături de prietenii dragi, de suflet. Iar prietenii din Rotary Club Piatra Neamt 2005 au ales sa intampine Sarbatorile de iarna impreuna . Excelent amfitrion ca intotdeauna, colegul nostru Iulian Trofin si sotia sa, Camelia Schwimmer ne-au intampinat cu caldura .

received_1195838220447651
Ne-am bucurat cu toti de un regal de colinde in interpretarea majestuoasa a gazdei noastre, pentru ca apoi sa-l intampinam cu emotie pe Secret Santa Claus, orferindu-ne daruri .
O intalnire de suflet, in familia noastra Rotary, pentru a intra cu liniste, bucurie si ganduri bune in Noul An.