“Rotaract Piatra Neamt is happy”

Din dorinta de a arata si exprima printr-un clip video, ce inseamna Rotaract Piatra Neamt si cine sunt membrii acestui grup, s-a nascut acest proiect “Rotaract Piatra Neamt is happy!”.

Reusita clipului s-a concretizat prin aproximativ 15.000 mii de vizualizari pe canalul youtube si un trafic foarte bun pe pagina oficiala a clubului de facebook. Cei care inca nu stiau cine si ce este Rotaract, au aflat datorita acestui proiect, unde am primit foarte multe mesaje de felicitari si apreciere, dar si intrebari de genul “pot deveni si eu membru?”

“Rotaract Piatra Neamt is happy”, un alt proiect facut de tinerii rotaractieni ai orasului Piatra Neamt, care au reusit sa mobilizeze nemtenii si sa promoveze orasul intr-o maniera placuta si cat se poate de vesela: “HAPPY :)”.

Sever Dumitru Ciubuca